Strona główna / Lokatorzy / Wirtualni lokatorzy

Wirtualni Lokatorzy

Ave Vision Bartosz Świgoń

Podstawową ofertą Naszej firmy jest kompleksowa zabudowa stoisk targowych. Począwszy od projektu, poprzez staranne wykonanie stoiska, aż po pełny serwis, oferujemy Państwu profesjonalną obsługę przez cały czas trwania imprezy.

   

Centrum Technologii Inhibitorowych sp. z o.o.

Centrum Technologii Inhibitorowych sp. z o.o. (CTI) jest spółką technologiczną działającą na pograniczu biochemii, biotechnologii, kosmetologii i farmacji. Celem przedsiębiorstwa jest możliwie szeroka komercjalizacja inhibitorów w zróżnicowanych aplikacjach.

   

EMTUL Mikołaj Iwiński

EMTUL jest firmą z branży metalowej zajmującą się doradztwem technicznym, projektowaniem oraz sprzedażą produktów do szeroko pojętej gospodarki magazynowej.

   

Fundacja Polska REFA

Fundacja Polska REFA należy do międzynarodowej grupy REFA zrzeszającej ośrodki w 23 krajach świata. Została utworzona w 1993 roku w celu upowszechniania know - how REFA Verband für Arbeitsgestaltung, Betriebsorganisation und Unternehmensentwicklung e.V. z siedzibą w Darmstadt w Niemczech.

   

Future Voice System sp. z o.o.

Podstawowym obszarem działalności firmy Future Voice System sp. z o.o. jest wprowadzanie na rynek innowacyjnych rozwiązań technologicznych związanych z szeroko rozumianym wykorzystaniem dźwięku.

   

Strona 1 z 2

  ©Expansja