Alumni

abiLine sp. z o.o

Firma abiLine sp. z o.o. jest importerem i dystrybutorem na polskim rynku artykułów technicznych. Głównym profilem firmy jest wprowadzanie nowych i innowacyjnych produktów na rynek oraz dostosowanie ich do potrzeb klienta.

   

Akademia Języków i Kompetencji w Biznesie LINGVISTIC

Z zamiłowania do nauki języków. W odpowiedzi na potrzeby kształtowane przez współczesność.

   

ARP Ideas sp. z o.o.

ARP Ideas zajmuje się dostarczaniem usług informatycznych dostosowanych do potrzeb klienta. Firma dba o opłacalność dostarczanych rozwiązań, skupiając się na rozwiązaniach cloud-computing zapewniających skalowalność, dostępność i bezpieczeństwo.

   

ASTONS s.c.

Firma ASTONS nieruchomości świadczy kompleksowe usługi z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomościami, oraz wszelkiego rodzaju nowoczesnej wizualizacji obiektowej.

   

ATFstudio

ATFstudio to specjalistyczne biuro projektowe, zajmujące się komputerowo zintegrowanym projektowaniem i wspomaganiem wytwarzania mebli.

   

Avallon sp. z o.o.

Avallon sp. z o. o. to nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku inwestycji infrastrukturalnych.

   

BUDEKOL Pracownia projektowa

BUDEKOL Pracownia projektowa oferuje usługi w zakresie obejmującym całokształt zagadnień związanych  z szeroko pojętą obsługą inwestycji, od poszukiwania terenów inwestycyjnych, po załatwianie wszelkich formalności z tym związanych.

   

Centrum Badań DNA sp. z o.o.

Centrum Badań DNA sp. z o.o. (CB DNA) jest innowacyjną firmą biotechnologiczną, która świadczy usługi z zakresu genetycznej diagnostyki medycznej i mikrobiologicznej, w oparciu o nowoczesne technologie badań molekularnych.

   

Centuria sp. z o.o.

Centuria sp. z o .o. to firma zajmująca się kompleksową informatyzacją przedsiębiorstw oraz obsługą projektów internetowych.

   

Strona 1 z 4

  ©Expansja