Strona główna / Lokatorzy / Lokatorzy InQbatora

Lokatorzy InQbatora

3DTeam Sp. z o.o.

Firma 3DTeam Sp. z o.o. to centrum szkoleniowe oprogramowania do inżynierii odwrotnej i modelowania firmy Geomagic. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu kontroli jakości, pomiarów 3D i inżynierii odwrotnej. Wykonujemy usługi pomiarowe skanerami optycznymi 3D niemieckiej firmy GOM.

   

Aiton Caldwell SA

Aiton Caldwell SA to lider polskiego rynku usług telekomunikacyjnych w chmurze oraz dostawca nowoczesnej platformy telekomunikacyjnej działającej w tym modelu. Spółka, w ramach swojej działalności, świadczy usługi SaaS (Software as a Service) dla MSP i klientów indywidualnych oraz PaaS (Platform as a Service) dla partnerów zewnętrznych.

   

AkustiX sp. z o.o.

AkustiX sp. z o.o. jest firmą konsultingową świadczącą usługi w branży akustycznej.

   

Apollogic sp. z o.o

Apollogic sp. z o.o zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług informatycznych i doradczych dla dużych i średnich firm z sektora usług, produkcji przemysłowej i handlu.

   

Celtech sp. z o.o.

Firma Celtech sp. z o.o. została założona w 2001 roku przez zespół ludzi od wielu lat pracujących przy projektach związanych z produkcją sprzętu wspomagania logistycznego dla wojska oraz elektrolizą i budową aparatury dla branży chemicznej.

   

IC Solutions sp. z o.o.

IC Solutions sp. z o.o. oferuje gotowe produkty oraz kompleksowe usługi informatyczne. Motywem przewodnim wszystkich podejmowanych przez nas działań jest idea Invisible Computing, czyli projektowania rozwiązań intuicyjnych i nieodczuwalnych w użyciu. Produktem, który zdobył uznanie Klientów jest system IC Pen i projekt wykorzystania długopisu cyfrowego.

   

IDIADA Automotive Technology SA

IDIADA Automotive Technology (część koncernu Applus+) jest dużą (liczącą ponad 1000 osób) hiszpańską firmą inżynieryjną wspomagającą producentów pojazdów i części do pojazdów.

   

iQ•Solution sp. z o.o.

Firma iQ●Solution sp. z o. o. jest producentem innowacyjnych rozwiązań wspierających zarządzanie sprzedażą w oparciu o technologię GIS oraz dostawcą usług optymalizacji tras i projektowania optymalnych struktur biznesowych.

   

ITTI sp. z o.o.

ITTI sp. z o. o. jest polską, w pełni niezależną firmą konsultingową, która od 1996 roku świadczy usługi doradcze w zakresie informatyki i telekomunikacji oraz aspektów biznesowych i prawnych obu tych dziedzin, a także pozyskiwania i wykorzystywania funduszy unijnych.

   

Strona 1 z 2

  ©Expansja